O nas

Kilka słów o nas

P.W. Budmet – partner godny zaufania

P.W. BUDMET Dariusz Nocoń, Adam Nocoń to producent kotłów centralnego ogrzewania z ponad 35-letnim doświadczeniem i tradycją w produkcji kotłów grzewczych. Pasjonują nas nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, stąd największe starania wkładamy w rozwój kotłów pelletowych, których katalog produktów poszerzamy na bieżąco o nowe modele.

    Gwarantujemy, iż nasze produkty to:


  • Nowoczesna forma oraz jakość wysokiej klasy
  • Wygodna obsługa i komfort użytkowania
  • Niezawodność i bezpieczeństwo eksploatacji

Produkowane przez nas kotły charakteryzują się bardzo niskim stopniem emisyjności, co czyni je przyjaznymi dla środowiska. Dowodem tego jest uzyskanie Świadectwa Badań na „ZNAK BEZPIECZEŃSTWA EKOLOGICZNEGO”, które zostało wydane przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu w klasie A. Otrzymaliśmy również certyfikat potwierdzający, że nasze kotły posiadają najwyższą „Klasę 5”. Oznacza to, że kotły są ekologiczne i ekonomiczne Jednocześnie informujemy, że dzięki posiadanym atestom i świadectwom kotły EKO PLUS i FOREST montowane są w ramach „Programów Ograniczonej Emisji”, a ich zakup może być współfinansowany przez Wydziały Ochrony Środowiska. Firma P.W BUDMET w swych działaniach wykazuje się dużą dbałością o środowisko i jego ochronę. Dzięki zaangażowaniu i silnej motywacji otrzymała certyfikat CZYSTEJ PRODUKCJI, który jest dowodem na jej profesjonalne podejście zarówno do klienta jak i otaczającego nas środowiska.

P.W. BUDMET to szerokie spektrum działania gospodarczego. Równolegle z produkcją ekologicznych kotłów na paliwa stałe świadczymy wysokiej jakości usługi obróbki skrawaniem oraz produkcji odlewów z metali kolorowych. Codzienna współpraca z firmami jak Damel, Alchemia, FERROLI Poland Sp. z o.o. oraz jednostkami naukowymi takimi jak Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla Zabrze, Polska Akademia Nauk w Krakowie, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie pozwala na utrzymanie wysokiej świadomości ekologicznej, co przekłada się na projektowanie, produkowanie i wdrażanie przez naszą firmę ekologicznych urządzeń grzewczych.

Od wielu lat firma angażuje się w działania promocyjne na terenie całego kraju stawiając na ekologiczne, niskoemisyjne urządzenia zaliczane do odnawialnych źródeł energii. Liczne wyróżnienia naszych produktów są dowodem uznania dla działalności firmy, która stawia na wdrażanie najnowszych technologii w dziedzinie urządzeń grzewczych. Niezmiennie wysoka jakość i rozwiązania przyjazne środowisku sprawiają, że jesteśmy partnerem godnym zaufania.